tallinn

Uudised

Rõõmsad uudised!

Saime Rohelise kooli programmi Eesti koordinaatorilt järgmise teate:

 

Hea Rabarübliku rohekooli meeskond!

Aitäh hoogsalt rohekoolina toimetamast! Hindajad on teinud ettepaneku teie lasteaeda tunnustada taas keskkonnamärgisega "Roheline lipp". Palju õnne!

Fotograafi tehtud pildid on valmis tellimiseks

Kogu vajalik info on saadetud Eliisi.

Emadepäeva peod

Peo algus on muusikasaalis. Peale muusikategevust riietab lapsevanem lapse ja liigub rühmaga õuealale, kus jätkuvad tegevused liikumistreeneri juhendamisel.

Reedel, 5. mail osalesid Rabarüblikud oma 12 liikmelise võistkonnaga Audentese Spordikooli poolt korraldatud lasteaedade spordipäeval. Osalejaid oli üle Eesti 36. lasteaiast.

Rabarüblikuid esindas kuus tüdrukut: Mia, Jette, Maibel, Emma Mari, Emma Zara,  ja Pihla.

Poistest: Jaak, Lukas, Aleksander, Robert, Hans ja Ott Oliver.

Kolmapäeval, 26. aprillil orienteeerusid lasteaia õuealal neli vanemat rühma. Toimus SI-pulkadega orienteerumine kaardi järgi ning kaardita õigete kontrollpostide leidmine õuealalt. Suur tänu õpetaja Sirje Rauale ja Margit Tammeorule.

Esmaspäeval, 24. aprillil toimus juba arvult 20. Nõmme koolieelikute kabeturniir. Osalemas oli 20 poissi ja 10 tüdrukut kokku kuuest lasteaiast ja Nõmme Huvikoolist.

Jälle on käes koolieelikute kabeturniiri aeg.

Turniir toimub Rabarübliku lasteaias

esmaspäeval, 24. aprillil 15:30-18:00

Armas Rabarüblik, nüüd on see aeg jälle käes, et dressid selga venitada ja laps kaenlasse haarata! 6,3 kilomeetrit ootab!

Teater Nipitiri „Kapsamamma võluaed” Pilet 3:50. Teater toimub lasteaia saalis algusega kell 11:45

Pintselsabade rühmaaknast paistab imeline vaade kaelustuvipaarile, meigastele, kes ennast kuuse sisse pesitsema sätivad. Imeline õppematerjal nii suurtele kui väikestele Rübikutele.

TEL logo

karu

roheline kool