Lastekaitsepäeval, 1. juunil lauls kümme Rüblikut Tallinna lasteaedade laulupeol: "Laula sina ka"
Selline ühislaulmine toimus juba neljandat korda. See ilus algatus aitab hoida meie laulu-ja tantsupidude traditsiooni. Suured tänud muusikaõpetaja Kärdile, lastele, vanematele ja saatjatele.
























